Home » Жешкото видео на Ријана го полуде светот

Жешкото видео на Ријана го полуде светот

by Журнал.мк

Секси видеото е објавено на нејзиниот официјален профил, но и на Инстаграм профилите на нејзините брендови Fenty beauty, како и Savage x fenty.
Згодната пејачка заводливо позира во атрактивни парчиња, се шминка, и тоа се’ со цел на нејзината нова колекција долна облека и шминка наменета за Денот на вљубените. Во описот напишала: „Напиши ми љубовно писмо, душо“.

Реакциите предизвикаа голем ентузијазам кај следбениците: „Кралица“, „Каква енергија“, „Леле, како само изгледаш“.

Да потсетиме, Ријана го достигна статусот на милијардерка, според Форбс, а имотот на Ријана е 1,7 милијарди долари благодарение на нејзината музика, глума и брендови за убавина и долна облека.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More