Home » Жена нападната од нејзиното момче во Чаир

Жена нападната од нејзиното момче во Чаир

by Журнал.мк

32 – годишна жена пријавила дека на подрачјето на Чаир била физички нападната од нејзиното момче М.Ш.(33) од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок, објави МВР во дневниот билтен.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More