25.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Згодната водителка ПОВТОРНО ЖАРИ И ПАЛИ

Најчитани вести

Познатата италијанска новинарка Дилета Леота повторно ги запали социјалните медиуми.

Сексипилната новинарка не пропушта да тренира дури и на Божиќ, но овој пат отиде еден чекор подалеку.

Атрактивната Италијанка објавивидео како џогира, а на себе носеше само спортска маица која очигледно и беше премала.

После џогингот,  Италијанката замина да се опушта во базен.

Нејзините следбеници на Инстаграм беа воодушевени од тоа што го покажа убавата Италијанка во ова кратко видео.

Видеото може га до погледне ТУКА.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com