9.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Здивот ќе ви запре од Станија како секси дадамразица

Најчитани вести

Станија Добројевиќ зна како да ја анимира јавноста, како да го привлече вниманието на себе кога тоа и треба, па така и овој пат на крајот на годината, кога расната старлета се претстави со уште една од своите разголени фотосесии како секси дадамразица!

Црвената боја е заштитен знак на Дедо Мраз, па така е и со Станија. Само што за разлика од белобрадиот дедо таа до вас има само едено прашање и еден подарок… Освен што го има истиот аутфит, само во малку минималистичко издание: секси долна облека во црвена боја и дедомразовско капче, старлетата го нуди на увид и најдоброто на себе – големата тркалезна гола задница!

Се разбира во пакет со прашањето: „Дали сте подготвени за 2020“? Само не кажа за што… Ама затоа покажа! И тоа во неколку пози!

Епа, ако сте подготвени… Нека ви е со среќа… 2020, се разбира!

Извор: vistina.com.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести