19.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

Запознајте ја новата другарка на старлетата Сораја – Оле од Скопје

Најчитани вести

Пред неколку дена познатата српска старлета Сораја Вучелиќ на својот профил на Инстаграм сподели неколку видеа на кои друштво и прави атрактивната скопјанка – Оле Петрова.

Сораја и Оле се дружат од неодамна, а како што вели Оле, нивното запознавање било случајно и од тогаш, па наваму тие две се неразделни.

Видео 1

Атрактивната Оле пред неколку дена и беше гостинка на Сораја во Белград, каде си поминале лудо и незаборавно.

Видео 2

– Одлично си поминав во Белград со Сораја. Таа е прекрасна личност, пред сè нормален човек. Бевме во повеќе дискотеки и ресторани во Белград и се договоривме сега таа да дојде во Скопје и да си поминеме исто така убаво – ни изјави Оле, која инаку се занимава со моделинг.

https://www.instagram.com/p/B6Gji5rn4nT/?utm_source=ig_embed

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com