Home » Залутан куршум погоди маж во грб додека возел велосипед

Залутан куршум погоди маж во грб додека возел велосипед

by Журнал.мк

На 17.06.2024 во 19.45 часот во СВР Скопје, од Комплекс клиники „Мајка Тереза“ било пријавено дека кај нив со повреда од заталкано зрно од огнено оружје бил донесен А.Ф.(35) од Скопје.

Според пријавеното, додека управувал велосипед на подрачјето на Чаир, тој почувствувал болка во грбот, по што бил пренесен во медицинската установа.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More