Home » Зад кандидатурата на Јакимовски се потпишале над 6.600 граѓани

Зад кандидатурата на Јакимовски се потпишале над 6.600 граѓани

by Журнал.мк

Над 6.600 граѓани се потпишале на кандидатурата на Стевчо Јакимовски за претседател објави вечерва тој на социјалните мрежи.

„До денес до 20:00 часот, вкупно 6646 граѓани ја поддржаа мојата кандидатура.

Ви благодарам за поддршката и Ве повикувам утре масовно да се потпишуваме, продолжуваме до 10.000“ напиша Јакимовски.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More