34.8 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

За само неколку часа, елката и домот на Саша Ковачевиќ собраа 50 илјади лајкови

Најчитани вести

Поп-пејачот Саша Ковачевиќ е познат како миленик на женската публика, не само со неговите романтични балади, туку и за имиџот на добар и скромен дечко.

Саша уште еднаш ги воодушеви девојките низ регионот со новата објава на социјалните медиуми.

Тој покажа како изгледа неговиот семеен дом за празничниот период.

Пејачот на Инстаграм објави фотографија на која позира во кежуал издание пред богато украсената елка.

Она што ги изненади фановите беше дека Саша покажа талент за декорација, па така едни нагодуваа дека го бидува и за тоа, додека друи нагодуваа дека тоа го направила женска рака, односно неговата сакана.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com