Home » Вучиќ објави фотографија со синот: Рекоа ќе го посипат со ураниум

Вучиќ објави фотографија со синот: Рекоа ќе го посипат со ураниум

by Журнал.мк

Претседателот на Србија Александар Вучиќ зборуваше за интервјуто на опозиционерот Срѓан Шкоро во кое тој го коментираше и неговиот син Данило Вучиќ и порача дека нема да дозволи напади врз неговиот син, но и врз ничие дете.

Вучиќ зборуваше за монструозните закани упатени кон неговиот син, а дел од нив гласеле дека тој ќе биде посипан со ураниум.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More