Home » Втора сообраќајка за неполн час кај Палома Бјанка го отежнува сообраќајот во Скопје

Втора сообраќајка за неполн час кај Палома Бјанка го отежнува сообраќајот во Скопје

by Журнал

Втора сообраќајка за неполн час кај Палома Бјанка го отежнува сообраќајот во Скопје во центарот на градот.

Во моментов има полиција која го регулира текот на сообраќајот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More