Home » Возило се преврте во близина на Универзална сала

Возило се преврте во близина на Универзална сала

by Журнал.мк

Возило се преврте вечерва на булеварот „Партизански Одреди“ во близина на Универзална сала во Скопје. Засега не е позната причината како дошло до оваа сообраќајна незгода, и дали има повредени. Полициски екипи вршат увид на незгодата.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More