Home » Возач на ЈСП нападнал патник

Возач на ЈСП нападнал патник

by Журнал

Полицијата информира дека се случил инцидент во градски автобус во Скопје предизвикан од возач на ЈСП.

Вчера во 10.55 часот во скопската полиција, М.Б.(35) од Скопје пријавил дека во автобус на ЈСП во населбата Радишани, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од возачот на автобусот.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More