9.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Вистински убавици: Погледнете ги сопругите на Саша и Дејан Матиќ

Најчитани вести

Пејачите Саша и Дејан Матиќ, најпознатите пејачи во Србија, освен што се успешни во кариерата, тие имаат прекрасни и успешни бракови.

Сопругата на Дејан го привлече вниманието на јавноста во 2013 година, кога се појави во спотот на неговата песна “Она је моја”.

Дејан и Јелена се во брак од 2012 година.

Саша се оженил со Анџела пред 14 години, а денес неговите три дами, како што вели тој, му претставуваат се’ во животот.

Izvor: pindzur.net

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести