Home » Викторија Бекам во прегратка на Дејвид за почетокот на годината: Важат за еден од најхармоничните парови на светската сцена

Викторија Бекам во прегратка на Дејвид за почетокот на годината: Важат за еден од најхармоничните парови на светската сцена

by Журнал.мк

Викторија и Дејвид Бекам со своите деца отпатуваа во потоплите региони, каде што ја започнаа 2022та година.

Викторија објави романтична фотографија на која е во прегратките на својот сопруг Дејвид. Насловот на фотографијата едноставно вели „Те сакам“. Парот важи за еден од најхармоничните парови на светската сцена, а во брак се од 1999 година.

Поранешната членка на музичката група „Spice girls“, изгледа среќно, а гледаме дека се облекла сосема едноставно, облечена во црн мини фустан, додека Дејвид изгледа лежерно во бела маица и шорцеви.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More