31.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

Видео од моментот на експлозијата во Урошевац

Најчитани вести

Безбедносните камери го снимија моментот на екслозија во центарот на Урошевац. Експлозијата се случи во ресторанот „Вилиџ“ и повреди 42 лица меѓу кои две деца а причина е плинска боца.

Погледнете го видеото на следниот ЛИНК

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com