Home » Видео: Ким Кардашијан како тинејџерка

Видео: Ким Кардашијан како тинејџерка

by Lina Muslija

Најпопуларната американска старлета Ким Кардашијанобјави видео од тинејџерските денови.

Видеото го снимила нејзината сестра Клои:

-Се вика Ким, многу е убава и ќе биде позната кога ќе порасне, вели Клои во видеото, а Ким одговара: „Ох, јас го знам тоа.“ „Клои, камерман и лекар-вештер“ се пошегувала старлета во описот на видеото.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More