6 C
Skopje
Sunday, May 9, 2021

Весна Змијанац видела разголена фотка од ќерка и, па оставила откачен коментар!

Најчитани вести

Фолк легендата Весна Змијанац под фотографија на ќерка и Николија, објавена на Инстаграм, оставила урнебесен коментар. 

„Леле, леле, а јајнците, а бешиката, а бубрезите, Николија“, напишала Весна под фотографијата. 

Николија и одговорила со емотикони на кои им експлодира главата. 

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести