30.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

Ужива на одморот: Џенифер Лопез ги почести обожавателите со изданието во едно црвено бикини!

Најчитани вести

После спектакуларниот настап на новогодишната ноќ на Њујоршкиот Times Square, латино дивата ужива во заслужениот одмор, а своите верни следбеници на Инстаграм ги почести со издание во едно црвено бикини.

Неколку дена подоцна, со својот пост на Инстаграм, таа навести дека е на заслужен одмор во тропските предели.

Таа ја истакна својата препознатлива фигура, на која, меѓу другото, може да и се заблагодари за секојдневниот тренинг, овој пат со модел на црвено бикини и ефективно, персонализирано палто со потпис на модната куќа Версаче.

Во објавеното видео со звуците на синглот „Life is Good“ на раперите Дрејк и Фјучр, Џеј Ло прошета по песочните плажи и во описот на видеото имаше хаштагови со медитации и афирмации.

Таа уште еднаш го истакна своето ослободување за уживање на плажа со златни прстени обетки кои станаа нејзин заштитен знак.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com