Home » Убиство во Тетово

Убиство во Тетово

by Журнал.мк

Попладнево се случило убиство во Тетово. Убиството e кај местото викано Мема.

„Ова е продолжение на неодамнешното пукање кај тетовската болница“, јавува репортерот на ТВ21 од лице место.

Повеќе информации се очекуваат во текот на вечерта.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More