Home » Убиство во Боговиње

Убиство во Боговиње

by Журнал.мк

Вербална расправија утрово во Боговиње завршила со пукање, при што едно лице е убиено.

Неофицијално, прво настанала вербална расправија меѓу двајца соселани, при што едниот извадил огнено оружје, и го убил другиот.

Повеќе детали се очекуваат во текот на денот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More