Home » Тешка сообраќајка во Аеродром, едно лице повредено

Тешка сообраќајка во Аеродром, едно лице повредено

by Журнал

Тешка сообраќајка попладнево се случи на крстосницата на булеварите Јане Сандански и Србија во Општина Аеродром.

Во сообраќајната несреќа учествувале две возила со скопски регистарски ознаки, а како што неофицијално дознава +инфо, повреден е возачот на едно од возилата.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More