10.8 C
Skopje
Sunday, October 24, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

whatsapp

Нова измама на WhatsApp, не ја отворајте пораката ,,Адидас”

Многумина корисници на апликацијата WhatsApp добија порака деновиве дека : ,,Адидас донира 3000 бесплатни пара патики и 1800 маици за да ја прослават својата...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com