3 C
Skopje
Friday, February 26, 2021
- Advertisement -

TAG

јелена карлеуша

На финалето на „Ѕвездите на Гранд“: Карлеуша беше во фустан со гол грб

Српската „мега ѕвезда“ досега сме ја виделе ама баш во секси изданија. Од елеганција закопчана до грло, преку деколте до папокот, па се’ до...

Latest news

- Advertisement -