-2 C
Skopje
Tuesday, March 2, 2021
- Advertisement -

TAG

ѕвездите на гранд

На финалето на „Ѕвездите на Гранд“: Карлеуша беше во фустан со гол грб

Српската „мега ѕвезда“ досега сме ја виделе ама баш во секси изданија. Од елеганција закопчана до грло, преку деколте до папокот, па се’ до...

Latest news

- Advertisement -