17.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

ѕвездите на гранд

На финалето на „Ѕвездите на Гранд“: Карлеуша беше во фустан со гол грб

Српската „мега ѕвезда“ досега сме ја виделе ама баш во секси изданија. Од елеганција закопчана до грло, преку деколте до папокот, па се’ до...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com