4 C
Skopje
Sunday, April 11, 2021
- Advertisement -

TAG

ромски едукативен фонд

Жбогар: Вистинската работа за инклузија на Ромите се уште не е завршена

Мора да си ги засукаме ракавите, да продолжиме да работиме заедно и да видиме на кој начин можеме најдобро да го искористиме она што...

Latest news

- Advertisement -