18.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

мвр билтен

Вчера во Скопје „Пајакот“ подигнал 50 возила

На подрачјето на Секторот за внатрешни работи Скопје превземени се мерки и активности пришто е констатирано дека 53 возачи управувале возила со брзина поголема...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com