4 C
Skopje
Sunday, April 11, 2021
- Advertisement -

TAG

ерол ризаов

Познат е и денот кога ќе влеземе во ЕУ

ЕРОЛ РИЗАОВ Од Берлин стаса многу лоша вест само за нашите тазе прешалтувани балкански (евро)скептици во големи поборници и лобисти за влез во Европа. Не...

Latest news

- Advertisement -