17.8 C
Skopje
Monday, September 26, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

гак

Заев: Ниту една земја членка на ЕУ не е против отворањето преговори со Северна Македонија

Hиту една земја членка на Европската Унија не е против отворањето преговори со Северна Македонија, изјави премиерот Зоран Заев на новинарско прашање кои земји...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com