2 C
Skopje
Thursday, February 25, 2021
- Advertisement -

TAG

безживотно тело

Пронајдено безживотно тело на 38-годишен маж во Карпош

Дежурен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје изврши увид на местото во Карпош, каде пред зграда беше пронајдено безживотно тело на 38-годишен маж. Во...

Latest news

- Advertisement -