20.8 C
Skopje
Wednesday, June 23, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

адел

Адел како „сериозна мачка“ по разводот

Популарната Адел повеќе не е буцка туку сериозна сексапилна убавица. Адел (31) по разводот од сопругот Сајмон Конецкиј (45), едвај личи на себе од...

Latest news

- Advertisement -spot_img