Home » Таче и Зајкова на велоспиеди промовираат ЗДРАВ НАЧИН НА ЖИВОТ

Таче и Зајкова на велоспиеди промовираат ЗДРАВ НАЧИН НА ЖИВОТ

by Журнал.мк

Лидерот на СДСМ Димитар Ковачевски сподели на својот профил на фејсбук дека денеска заедно со Моника Зајкова и со младите од СДММ и од ЛДП, возеле велосипеди по Кејот на Вардар упатувајќи порача за почиста животна средина, за здрав начин на живот, за подобро здравје.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More