32.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Таа е најжешката навивачка на Манчестер, а има и свој календар

Најчитани вести

Моделот Катрина Марија е најжешката обожавателка на Манчестер јунајтед. Таа објави свој календар за 2020 година кој е прилично жежок и разголен.

Таа воопшто не се срами да ги покаже своите заносни атрибути, а најголем дел од фотографиите се секако, инспирирани од омилениот тим.

Но, да не должиме многу со зборови, фотографиите зборуваат многу повеќе:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com