Home » ТАЊА САВИЌ Е БРЕМЕНА?!

ТАЊА САВИЌ Е БРЕМЕНА?!

by Журнал.мк

Тања Савиќ, која се уште законски не е разведена од сопругот Душан Јованчевиќ, е бремена, пишуваат локалните медиуми, повикувајќи се на аптекарка од Смедерево, каде пејачката неодамна, наводно купила тест за бременост.

– Беше многу мирен ден, немав работа. Тања во еден момент влезе и купи тест за рана бременост, но тоа не мора да значи дека го купила за себе. А што и ако го купила за себе? Млада е, убава е, животот е пред неа. Знам и дека сака да има ќерка, па од срце посакувам тестот да е за неа и да биде позитивен – вели таа за „Скандал!“ аптекарката.

Бидејќи секојдневно се пишува за врската на Тања Савиќ и градоначалникот на Бања Лука, многумина ги интересира како реагирал Драшко на оваа вест, како и дали поубавата половина ќе го израдува со принова.

Сепак, пејачката во оваа прилика не се огласи.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More