22.6 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Сузана Гавазова во претесен фустан со деколте од кое „кипат“ бујните гради

Најчитани вести

Познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова пред некој ден го прослави својот 40. роденден во друштво на своите најблиски пријатели и соработници.

Роденденската лумперајка се одржала во еден познат струмички ресторан, а Гавазова за оваа пригода избрала доста провокативен стајлинг.

Црвен фустан со шлиц речиси до … и длабоко деколте од кое „кипат“ нејзините големи гради.

Видео

Да бидеме искрени, за полни 40 години, Сузана изгледа и повеќе од одлично.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com