Home Шоубиз SUPER Fresh music: Thirty Seconds To Mars – Stuck

SUPER Fresh music: Thirty Seconds To Mars – Stuck

by Lina Muslija

Инспирирана од вистинска приказна, песната според пејачот Brandon Flowers раскажува за паранојата која многумина од нас ја чувствуваат додека се во некоја токсична и лажлива врска.

„Stuck“ е прво парче музика за Thirty Seconds to Mars по пауза од пет години и албумот „America“, кој го издадоа во 2018 година.

Апсолутно најдобриот музички избор го имате секојдневно, 24 часа на Број 1 медиумот во регионот, охридското Супер радио. Уживајте во музичкиот избор на еден од нашите дигитални канали – Happy radio: Cafe, Greatest Hits, Top 40 Hits, Македонски хитови, Ex Yu, Dance, Hip Hop, Balkan Mix, Lounge, Мак Класик, Love Songs и Smooth Jazz. Ако музиката е одговорот, прашањето е: Што ќе слушаме денес? Се’ што сакам да слушам на едно место – Клик PLAY и УЖИВАЈ!

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More