Home » Стружанец нападнат од поранешната сопруга

Стружанец нападнат од поранешната сопруга

by Журнал

Жител од струшко бил физички нападнат од поранешната сопруга, соопшти денеска СВР Охрид.

Според информацијата, синоќа, во 21 часот и 30 минути, во ОВР Струга било пријавено дека, А.А.(36) од струшко село, во својот дом, бил физички нападнат од неговата поранешна сопруга со метален и остар предмет.

По целосно расчистување и документирање на настанот, против неа ќе биде поднесена соодветна пријава.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More