27.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Српската пејачка ужива како холивудска ѕвезда

Најчитани вести

Српската пејачка Катарина Живковиќ често објавува фотографии на својот Инстаграм профил, а сега објави и една од Америка, каде во моментов е на турнеја.

Имено, пејачката настапувала во Чикаго, а потоа објавила фотографија на која позира на балкон во метрополата каде во прв план е нејзиното вајано тело. За кратко време добила голем број на лајкови.

Погледнете ја: 

https://www.instagram.com/p/B6ZbUqlnZFv/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com