Home » Средовечен скопјанец се замозадоволувал во автобус на ЈСП

Средовечен скопјанец се замозадоволувал во автобус на ЈСП

by Журнал.мк

54-годишниот В.М. од скопје е приведен ноќеска нешто по полноќ откако бил пријавен дека претходно се самозадоволувал во автобус на ЈСП во подрачејто на Центар.

– Денеска (24.03.2024) во 00.20 часот, полициски службеници од Полициската станица Центар го лишиле од слобода В.М.(54) од Скопје, постапувајќи по претходна пријава дека на 23.03.2024 околу 23.00 часот во автобус на ЈСП на подрачје на Центар се самозадоволувал, информираше МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветна пријава дополнуваат од полицијата.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More