32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Спасовски во посета на полициската станица во Крива Паланка

Најчитани вести

Од Министерството за внатрешни работи најавија присуство на посетата на полицискиот објект и на вицепремиерот за борба против корупција и криминал Љупчо Николовски.

Спасовски завчера објави дека е исполнет планот за реконструкција на објекти на Министерството за внатрешни работи за годинава, а меѓу нив е и објектот на ОВР Крива Паланка.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com