-0.2 C
Skopje
Thursday, January 27, 2022

Сопственици на угостителски објект се степале со гости

Најчитани вести

Скопје, 29 декември- На 27.12.2019 околу 00.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во угостителски објект на бул.Борис Трајковски по претходна расправија дошло до нарушување на јавниот ред и мир помеѓу Ј.П.(48) и К.П(21) и двајцата од Скопје, од една страна и Ј.Т.(29) и Г.Т.(33) и двајцата од Скопје, сопственици на угостителскиот објект. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com