10.8 C
Skopje
Saturday, December 10, 2022

Со што се „поднови“ Александра Пријовиќ во Истанбул и колку пари успеа да потроши за два дена

Најчитани вести

Познатата пејачка беше два дена во убавиот турски град, но овој пат без сопругот Филип и синот Александар. Но затоа таа имаше доволно време квалитетно да му се посвети на шопингот, па како што пренесуваат српските медиум, само на облека потрошила неколку илјади евра.

Александра се почести со чанта од 2500 евра, а купи вредни подароци и за семејството.

Како што пренесе Курир.рс, снаата на Цеца била сместена во еден од најскапите хотели во Истанбул каде едно ноќевање чини преку 1000 евра. Таа само за два дена потрошила преку 10.000 евра.

Инаку Пријовиќ, неодамна во интервју за Глорија зборуваше отворено за тоа како се снајде во улога на мајка. Таа ужива во мајчинството, но и е свесна дека првото дете го родила релативно млада, па не мора да брза за да го прошири семејството. Таа ќе го послуша советот од докторот да забремени повторно по две години по тешкото породување со царски рез.

„Нема да дозволам да останеме само на едно дете. Сакам да имаме големо семејство бидејќи мене тоа ми недостигаше. Јас немав брат или сестра. Би сакала прво да добиеме ќерка, а потоа уште еден син“ изјави таа.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести