Home » Скопјанка нападната во автобус на ЈСП

Скопјанка нападната во автобус на ЈСП

by Журнал.мк

Денеска во 02.21 часот во СВР Скопје, В.П.(48) од Скопје пријавила дека околу 02.15 часот, додека се возела во автобус на ЈСП на подрачјето на општина Аеродром, била физички нападната од Х.А.(59) од Скопје, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More