Home » Скопјанец претепан од обезбедувањето на казиното во кое се наоѓал

Скопјанец претепан од обезбедувањето на казиното во кое се наоѓал

by Журнал.мк

Вчера во 23.00 часот во СВР Скопје Т.Ж.(60) од Скопје пријавил дека околу 20.00 часот во казино на подрачјето на Гази Баба бил физички нападнат од Ѓ.П.(40) од Скопје, кој според пријавеното бил вработен како обезбедување во објектот.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More