21.8 C
Skopje
Wednesday, July 6, 2022

Скапи автомобили, брендирана облека и живот на висока нога: Погледнете која наша фолк-пејачка „плива“ во пари

Најчитани вести

Ако помисливте дека тоа е Елена Велевска или Сузана Гавазова, се излажавате.

Се сеќавате на фолк-пејачката Јасмина Мукаетова која пред десетина години се откажа од музичката кариера поради љубов и се пресели во Америка?

Ако го разгледате нејзиниот профил на Инстаграм ќе видите дека Мукаетова е скоро на секоја фотографија дотерана во брендирана гардероба, носи очила од стотици евра, се  вози во автомобили кои чинат илјадници евра и што ли уште не.

Нејзините семејни одмори со сопругот и децата се на луксузни дестинации како што се Бахамите, Куба, Мексико и слични егзотични земји.

Јасмина на времето кога имаше активна музичка кариера важеше за една од најбараните, но и најатрактивни фолк-пејачки.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com