32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Сите одиме кај неа на слави, родендени: Соседите откриваат каква е Лепа Брена

Најчитани вести

Балканската ѕвезда Лепа Брена (59) и нејзиниот син Виктор во една прилика први скокнаа во помош на комшиите, кога мислеле дека им влегуваат крадци.

Како што раскажуваат нивните соседи, таа е омилена во населбата во Белград каде што живее со своето семејство.

Имаме сјаен однос со Брена. Често доаѓа кај нас на кафе, разговараме, се смееме. Нормална и природна жена. Добра е, се гледа дека не сака сите. Идеме и ние кај неа на слави, прослави, родендени. Си помагаме. Инаку еднаш кај нас се активираше алармот, а таа и Виктор веднаш пристигнале во нашиот двор.

Мислеле дека некој сака да ни ја обие куќата. Супер се навистина, вели за „Курир.рс“ првата сосетка на семејството.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com