29.8 C
Skopje
Wednesday, June 29, 2022

Сите мислеле дека нема долна облека, но потоа ѕирнала црната тантела

Најчитани вести

Српската пејачка Миа Борисавлевиќ (35) во вторникот на 24 декември го промовираше својот трет албум, а на промоцијата се појави во црн фустан кој скоро од сите страни беше скроз проѕирен.

Поради тоа воопшто не чуди фактот што сите присутни ја „меркале“ од глава до пети познатата пејачка, а особено тоа што изгледало дека таа не носи долна облека.

Меѓутоа, фоторепортерите сепак успеале да и ја „фатат“ долната облека под себе. Таа носела црна долна облека од тантела, меѓутоа толку многу минијатурни што едвај се гледале.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com