32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Симона Поповска го покажа новогодишниот амбиент во домот

Најчитани вести

Нашата позната пејачка и докторка, Симона Поповска е активен корисник на социјалните мрежи, но најчесто објавува моменти од своите работни ангажмани, кога е во бел мантил и кога е пред микрофон.

За промена, периодов, таа ги изненади своите следбеници со тоа што делумно го објави новогодишниот амбиент од својот дом.

Како што е редот, фотографијата од домот и накитената елка, ја објави на Инсатграм, а новогодишното дрво е целосно украсено со бели лампиони и сребрени панделки и цветови.

Елегантно и минималистично, но сосема впечатливо и магично. Засега под елката стои само еден Дедо Мраз, а сигурно набрзо ќе ја надополни и со подароци.

Извор:vistina.com.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com