Home » Шпанската ceкс-бомба: Зборуваат дека сум спиела со половина тим на Реал Мадрид…

Шпанската ceкс-бомба: Зборуваат дека сум спиела со половина тим на Реал Мадрид…

by Lina Muslija

Додека нејзиниот братучед стекна слава со играњето за Реал Мадрид и репрезентацијата на Шпанија, Алба Касиљас (31) својата слава во Шпанија ја стекнува преку телевиски реални шоуа.

Секако станува за Икер Касиљас. Нејзината репутација во Шпанија не е завидно ниво, а често се пишуваше дека спиела со неколку фудбалери на Реал Мадрид.

„Велат дека сум спиела со половина соблекувална на Реал Мадрид. Сакам да ви кажам дека тоа е чиста глупост. Да ми пишуваа, се јавуваа, но не ме интересираа.

Доколку бев заинтересирана можев да направам 1.000 работи со нив, меѓутоа тоа се луѓе кои те третираат како парче месо. Исто така секогаш се раскажуваат на нивните пријатели и тоа е нешто што многу ме нервира“, изјави Алба.

Во продолжение можете да погледнете како изгледа…

 

 

 

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More