Home » SENER Professional Family – Нова програма за фризерски салони

SENER Professional Family – Нова програма за фризерски салони

by Журнал.мк

Сенер Агушевски во своето Sener Hair Vip Studio над 13 години ги презентира достигнувањата стекнати на престижните академии на Vidal Sassoon и Toni&Guy во Лондон, Laura Begato во Барселона и други.

Како наредно ниво на заеднички раст и споделување на неговите знаења и искуства, е создавање на заедничка мрежа преку повеќе нивоа на соработка – SENER Professional Family.

Како да станете дел од SENER Professional фамилијата?

За да станете дел од програмата за соработка на SENER Professional Family, основниот чекор е набавка и употреба на производите од SENER Professional. Тоа се 2 специјално дизајнирани линии, едната професионална, со специфични намени за нега на косата, другата фамилијарна, наменета за секојдневна употреба на клиентите.

Веќе во моментот на зачленување во SENER Professional Family вие добивате поврат на вашата инвестиција преку повеќе придобивки:

  • Репрезентативен материјал за брендирање на вашиот салон – маички, кецели, сталажи, знаменца и повеќе.
  • БЕСПЛАТНО добивате комплетна Master class обука во вредност од 12.000 ден.
  • Вашата доверба и лојалност дополнително се наградува. Двајца од членовите кои во текот на годината ќе бидат најуспешни, ќе добијат 3-дневно патување во странство во голем европски град.

Со станување член на SENER Professional Family, вие станувате дел од голем тим, со кој сте во постојана комуникација за било какви прашања, недоумици и ваша лична надградба. Привилегијата да се работи во тим сега е достапна дури и за индивидуална професија како фризерската. Затоа, станете и Вие дел од SENER Professional Family. Контактирајте го Hair Vip Studio или на маил hair_studiovip@hotmail.com

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More