30.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

Се жени поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ

Најчитани вести

Славниот српски фудбалер Звездан Терзиќ (53) ќе го жени неговиот постар син Костадин (28), кој беше во долгогодишна врска со пејачката и ќерка на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ.

Избраничката на Костадин е младата Црногорка Валентина Лопичиќ со која Да ќе кажат во  јуни 2020 година, во престижен хотел во Белград, пренесува „Пинк.рс“. Во 2016 година Анастасија Ражнатовиќ и Констадин Терзиќ ставија крај на романсата.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com